Letní tour brankářských soustředění 2024

Na našich letních brankářských kempech mají brankáři možnost několik dní profesionálně trénovat s vysoce kvalifikovanými trenéry brankářů. Tímto způsobem lze našim brankářům ukázat, jak se můžou zlepšovat. Naše letní kempy jsou kromě tvrdé práce také zábavné s cílem budovat vztah a radost z brankářského řemesla. V tréninkových skupinách podle věku a schopností bude každý brankář trénovat na odpovídající úrovni. Letní kempy každoročně navštěvují i opravdoví profesionálové. Naše pozvání přijali i osobnosti jako David Bičík, Vojtěch Vorel nebo i reprezentační brankář Tomáš Vaclík.

Kdy a proč se přihlásit právě k nám?

Pokud nehledáte pouze „brankářský tábor“, ale chcete se učit, zlepšovat a výkonnostně napředovat, jste u nás na správné adrese. Naše akce jsou vedeny na vysoké sportovní a organizační úrovni. Program je nastavený tak, abychom prokazatelně zlepšili výkonnost a dovednosti všech účastníků. Pro každý věk a výkonnostní úroveň máme vhodné skupiny i trenéry brankářů. Dodáme adekvátní servis jak brankářům, kteří již klepou na dveře prvního týmu nebo se třeba dokonce chtějí stát profesionály, tak i úplným začátečníkům. Každý brankář je pro nás stejně výjimečný, a to bez ohledu na individuální a sportovní úroveň. Všichni máme stejný cíl – děláme to, co milujeme a chceme v tom být nejlepší.

POBYTOVÝ KEMP HEŘMANICE 2024

Uzávěrka přihlášek je ke dni 23.6.2024 - včetně

Místo a adresa areálu: Heřmanice v Podještědí 116, 471 25 Jablonné v Podještědí

Cena s ubytováním: 12.490,-

Kapacita: 20 brankářů

POBYTOVÝ KEMP ŠARDICE 2024

Uzávěrka přihlášek je ke dni 23.6.2024 - včetně

Místo a adresa areálu: Na hřišti 758, Šardice, 696 13

Místo a adresa ubytování: Statek Šardice, Šardice 1, 696 13 Šardice

Cena s ubytováním: 12.490,-

Kapacita: 20 brankářů

PŘÍMĚSTSKÝ KEMP PRAHA – KRÁLOVICE

Uzávěrka přihlášek je ke dni 1.7.2024 - včetně

Místo a adresa areálu: Pod Hradem 52, 104 00, Praha – Královice

Cena: 6.990,-

Kapacita: 20 brankářů

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá 60 - 75 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii a zaměření dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny budou rozděleny dle věku a kvality. Ve skupině bude maximálně 4-5 brankářů na jednoho trenéra.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Na pobytové kempy se lze přihlásit nejpozději do 23.6.2024. Na kempy příměstské následně do 1.7.2024 včetně.

Věkové kategorie

Akademie je určena brankářům ve věkové kategorii U8 – U19.

Každý z nás dělá to, co umí nejlépe...

Na našich kempech máme odbornou výpomoc ve formě zdravotníka a vychovatelů, kteří zabezpečují kompletní servis a starostlivost o všechny účastníky. Jedná se hlavně o kontrolu zdravotního stavu, dodržování hygieny, stravování, doprovod na tréninky a další.

Tím ulehčí našim trenérům, kteří se můžou věnovat a soustředit pouze na tréninkový proces čím se zvyšuje kvalita jednotlivých tréninků a také garance výsledku námi poskytovaných sportovních služeb...