Jarní blok brankářských tréninků

Je „brankařina“ tvojí vášní a máš chuť se pravidelně zlepšovat? Jsme tady pro Tebe, a to po celou sezonu! Není podstatné, jestli chytáš ligu, nebo „prales“. Pro každý věk a výkonnostní úroveň máme vhodné skupiny, trenéry a také specifické brankářské programy.

Každý je pro nás stejně výjimečný, a to bez ohledu na individuální a sportovní úroveň. Neváhej a buď součástí naší brankářské rodiny. Nejdůležitější je začít!

Základní informace

Jarní část brankářských tréninků se uskuteční na několika místech v Praze a Středočeském kraji. Soupis míst společně s adresami jednotlivých areálů, míst a časů naleznete v seznamu na této stránce níže, a to ve formě pdf. Přihlásit se dá jenom na celý blok. Frekvence tréninků je vždy jednou týdně. Tento bude obsahovat 11 tréninkových jednotek. Hlásíte se vždy pouze na jedno, Vámi vybrané místo a čas. Naše akademie je určena pro brankáře ve věkových kategoriích U8 – U19.

JARNÍ BLOK BRANKÁŘSKÝCH TRÉNINKŮ

Uzávěrka přihlášek je v neděli 7.4.2024 - včetně

Registrace
Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlásit se lze nejpozději do 7.4.2024 včetně.

Cena a platba
Platba bude rozdělena na 3 části, a to po 1.600 Kč měsíčně. Úhrady probíhají až na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme do e-mailu. Celková cena za 3 měsíce činí 4.800 Kč.

Náhrady
Jestli se nebudete moct zúčastnit, vždy si můžete trénink/y nahradit. Stačí se pouze omluvit – optimálně formou emailu, a to alespoň jeden den předem. Nahradit si můžete trénink na jiném místě případně v jiný den, nebo hodinu. Náhrady probíhají vždy po předešlé domluvě. Ozvěte se nám a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Vše o trénincích

Profesionální brankáři
Našich tréninků se příležitostně účastní i profesionální brankáři. Proběhne s nimi beseda, autogramiáda a společné focení.
Další výhody, které s námi získáváte Pomůžeme Vám také mimo hřiště. Naši členové obdrží slevové karty a kódy na nákup všeho, co budete potřebovat – kopačky, rukavice, ponožky, dresy, brankářský textil, atd… V návaznosti od naších partnerů a jednotlivých produktů se slevy pohybují od 20 – 40%. Slevy a kódy Vám zašleme v průběhu jarního bloku do emailu.

Informace k tréninkům
Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá 60 - 75 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii a zaměření dané jednotky. Tréninkové skupiny budou rozděleny dle věku a kvality. Maximální počet brankářů ve skupině je 4 – 5 na jednoho trenéra. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou tak, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.