Skupinové - tréninky formou bloků

Patří sem základní filozofie tréninku dle naší koncepce, která se opírá o 3 nejdůležitější body: technika chytání (70%), koordinace (30%) a zaměření na detail. Dalšími důležitými aspekty jsou rozvoj rychlostních a reakčních schopností a také kopací techniky. Součástí tréninku je i simulace zápasových situací. Tyto tréninky probíhají vždy jenom formou kurzů. Skupinových tréninků se účastní brankáři z různých klubů i různých úrovní, to znamená, že brankáři mají porovnání i s jinými než jenom se svými kolegy z mateřského klubu.

Brankářské kempy
Razíto věk

Rozdělení do tréninkových skupin

Rozdělení do tréninkových skupin musí splňovat 2 aspekty: Věk a kvalita. S ohledem na to, aby bylo možné se lépe věnovat jednotlivcům, jsou jednotlivé skupiny vedené jedním trenérem tvořeny 3 až 5 brankáři a vždy tak, aby brankáři od sebe nebyly starší více než jeden rok.

Značka kvality

Klubové

Jedná se o spolupráci mezi akademií a konkrétním klubem. Naši trenéři dojíždí do klubu v pravidelných předem domluvených intervalech. Tréninky jsou určeny jenom pro brankáře daného klubu. Filozofie a systematický trénink v rámci klubové spolupráce jsou nastaveny podobně, ale ne úplně stejně jako skupinové tréninky. Máte zájem o klubový trénink?

brankářské bloky

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup.

brankářské kempy

Naše letní brankářské kempy jsou určeny všem brankářům a brankářkám, kteří chtějí rozvíjet a zdokonalit svoje dovednosti, schopnosti, komplexně se zlepšit v našem, brankářském řemesle a mají zájem posunout se na vyšší úroveň.

Přihlaš se na blok ještě dnes

Nezáleží, jestli chytáš ligu, nebo okres. Vysvětlíme, ukážeme a naučíme Tě, co obnáší brankářsky trénink. Budeme pracovat na tom, aby si se posouval vpřed. Tvoje cesta může začít i na okresní úrovni. Kupředu Tě budou posouvat hlavně Tvoje odhodlání, chuť, výdrž a tvrdá práce, nikoliv klubová příslušnost ani úroveň…