Termín

TERMÍN UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK JE KE DNI 8.9.2022 (včetně)

Cena a platba

Celková cena za 12 TJ (3 měsíce) je 4.800 Kč. Platba bude rozdělena na 3 části, a to po 1.600 Kč měsíčně. Úhrady probíhají až na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme do e-mailu.

Popis PODZIMNÍHO bloku

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá vždy 60-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny budou rozděleny dle věku a kvality. Ve skupině bude maximálně 5-6 brankářů na jednoho trenéra.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlásit se lze nejpozději do 8.9.2022 včetně. V přihlášce si, prosíme, důkladně zkontrolujte zadaný e-mail, na který Vám bude obratem zasláno závazné potvrzení.

Věkové kategorie

Akademie je určena brankářům ve věkové kategorii U8-U19.

Další informace

Přihlásit se dá pouze na celý blok. V případě neúčasti si můžete trénink nahradit buď v jiný čas nebo na jiném místě. Přihlašujete se vždy na jedno konkrétní místo v daný den a čas, nikoliv na více míst v různých dnech a časech.

Peníze za neabsolvované tréninky Vám nebudou vráceny.