UKÁZKOVÉ TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY PRO BRANKÁŘE V RÁMCI STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Brankářská akademie Čechy a Morava Vás ve spolupráci s jednotlivými okresními fotbalovými svazy Ústeckého kraje zve na ukázkové tréninkové jednotky.

 

Ukázkové jednotky jsou určeny pro všechny mládežnické brankáře, a to v kategoriích U9 – U19.

Na tyto akce budou následně navazovat pravidelné brankářské tréninky o kterých Vás budeme obratem informovat e-mailem, případně naleznete vše na naších sociálních sítích a webových stránkách. Tyto akce jsou pro všechny ZDARMA.

 

Těšit se můžete na nejmodernější tréninkové pomůcky nebo kvalitní a zábavní trénink. Vše proběhne pod vedením našich zkušených trenérů.  

Brankářské kempy

Místa a časy ukázkových jednotek pro brankáře:

Připravujeme


Zaměření brankářské tréninkové jednotky

U kategorie přípravek a mladších žáků se zaměřujeme hlavně na techniku chytání a koordinaci, které tvoří základní, hlavní kostru naší koncepce v této věkové kategorii. Tréninkové jednotky následně doplňujeme specifickými brankářskými činnostmi jako například situace 1v1, reakční a reflexní cvičení, rozehrávka na krátkou vzdálenost po zemi nohou a rukou, které vycházejí ze zápasových situací se kterými se brankáři potýkají v zápase.


Co v této kategorii neděláme : video rozbory a analýzy, výstavbu (složitá rozehrávka, nakopávaný, dlouhý balony a výkopy) centry, mentální trénink.