UKÁZKOVÉ TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY PRO BRANKÁŘE V RÁMCI PRAHY

Brankářská akademie Čechy a Morava Vás ve spolupráci s jednotlivými okresními fotbalovými svazy Prahy zve na ukázkové tréninkové jednotky.

 

Ukázkové jednotky jsou určeny pro všechny mládežnické brankáře, a to v kategoriích U9 – U19.

Na tyto akce budou následně navazovat pravidelné brankářské tréninky o kterých Vás budeme obratem informovat e-mailem, případně naleznete vše na naších sociálních sítích a webových stránkách. Tyto akce jsou pro všechny ZDARMA. Kapacita tréninků je omezena na 20 golmanů.

 

Těšit se můžete na nejmodernější tréninkové pomůcky nebo kvalitní a zábavní trénink. Vše proběhne pod vedením našich zkušených trenérů.  

Brankářské kempy

Místa a časy ukázkových jednotek pro brankáře:

Okres Praha

Sokol Kolovraty

adresa : areál Sokol Kolovraty (Do Hlinek 427, 103 00 Praha-Kolovraty
termín : 5.9.2022
čas : 17:00 hod

SK Modřany

adresa : areál SK Modřany (Komořanská 47, 143 00 Praha 12)
termín : 6.9.2022
čas : 18:15 hod

Sparta Košíře

adresa : areál Sparta Košíře (Pod Kotlářkou 98/7, 150 00 Praha 5-Košíře)
termín : 8.9.2022
čas : 17:00

Zaměření brankářské tréninkové jednotky

U kategorie přípravek a mladších žáků se zaměřujeme hlavně na techniku chytání a koordinaci, které tvoří základní, hlavní kostru naší koncepce v této věkové kategorii. Tréninkové jednotky následně doplňujeme specifickými brankářskými činnostmi jako například situace 1v1, reakční a reflexní cvičení, rozehrávka na krátkou vzdálenost po zemi nohou a rukou, které vycházejí ze zápasových situací se kterými se brankáři potýkají v zápase.


Co v této kategorii neděláme : video rozbory a analýzy, výstavbu (složitá rozehrávka, nakopávaný, dlouhý balony a výkopy) centry, mentální trénink.