1.

Spolupráce s ligovými brankáři

Pravidelná účast ligových brankářů na našich trénincích. Tito brankáři jsou patroni naší akademie, tudíž nám svěřili svoje jméno, což by mělo odrážet a být zárukou naší kvalitní práce.

2.

Zkušenosti

V tomto oboru se pohybujeme již 7 let. Před spuštěním projektu v rámci spolupráce s krajskými fotbalovými svazy jsme trénovali mládežnické týmy na ligové úrovni, jako například Bohemians 1905, FK Dukla Praha, FK Příbram, FK Meteor Praha, kde jsme měli na starosti přípravu brankářů různých věkových kategorii.

3.

Tréninková koncepce

V rámci naší akademie máme nastavenou jednomyslnou tréninkovou koncepci, dle které se řídí všichni trenéři. Ta vznikla převážně na základě zahraničních stáži v týmech nejlepších evropských soutěží. FC Basilej (Švýcarsko), Udinese Calcio, Inter Milan, Atalanta Bergamo (Itálie), FC Watford, Crystal Palace (Anglie), FC Augsburg, Hertha Berlín (Německo). V praxi to znamená, že tréninky na sebe navazují a naši trenéři Vás budou učit stejné věci bez ohledu na to, který trenér s Vámi v daný trénink pracuje.

4.

Kolektiv

Dlouhodobě pracujeme s brankáři i na osobnostním rozvoji. Zakládáme si na tom, že fotbal je kolektivní sport, proto se snažíme, aby byl kolektiv přátelský a vznikali v něm nová kamarádství.

5.

Tréninkové pomůcky

K dispozici máme nepřeberné množství nejmodernějších pomůcek, a to od odrážecích a ručních trampolín, reflexních trnů a sítí, přes nafukovací figuríny, až po střílecí stroj Eurogoal, který máme jako jediná akademie v České republice.

6.

Spolupráce s brankářskými a fotbalovými speciálkami

Spolupracujeme s největšími brankářskými a fotbalovými speciálkami, kde máme domluvené slevy pro všechny účastníky naší akademie a to od kopaček, přes brankářské oblečení až po rukavice. Slevy jsou platné jak na e – shopu, tak i v kamenné prodejně. V případě zájmu o slevy na rukavice, kopačky, brankářské oblečení, nebo jiné nás kontaktujte formou e – mailu.