Nabídka kempů

ZIMNÍ BRANKÁŘSKÉ KEMPY 2022

KOMU JE BRANKÁŘSKÝ KEMP URČEN​

Naše letní brankářské kempy jsou určeny všem brankářům a brankářkám, který chtějí rozvíjet a zdokonalit svoje dovednosti, schopnosti, komplexně se zlepšit v našem, brankářském řemesle a mají zájem posunout se na vyšší úroveň. Není důležité, jestli chytáte „ligu“, nebo „okres“, zařadíme vás do takové skupiny, která bude přiměřená Vašim aktuálním schopnostem a dovednostem, bude pro vás motivační a společně uděláme maximum proto, abychom se posunuli o úroveň výš. Kategorie kterým je kemp určen jsou primárně U9 – U21.

Brankářské kempy

Zaměření brankářského kempu a tréninkových jednotek

U kategorie přípravek a mladších žáků se zaměřujeme hlavně na techniku chytání a koordinaci, které tvoří základní, hlavní kostru naší koncepce v této věkové kategorii. Tréninkové jednotky následně doplňujeme specifickými brankářskými činnostmi jako například situace 1v1, reakční a reflexní cvičení, rozehrávka na krátkou vzdálenost po zemi nohou a rukou, které vycházejí ze zápasových situací se kterými se brankáři potýkají v zápase.


Co v této kategorii neděláme : video rozbory a analýzy, výstavbu (složitá rozehrávka, nakopávaný, dlouhý balony a výkopy) centry, mentální trénink.

Tréninkové skupiny

Brankáři na vyšší úrovni potřebují zcela odlišný tréninkový proces jako brankář – začátečník. Proto skupiny selektujeme tak, abychom nabídli co nejlepší  servis všem brankářům různých úrovní a věkových kategorii. Skupiny jsou rozděleny po 4 – 6 brankářích na jednoho trenéra, a to dle věku a kvality. Tímto rozdělením, se snažíme nabídnout co možná nejindividuálnější přístup jak pro pokročilé, tak i pro brankáře, kteří zatím nemají moc zkušeností se specializovaným brankářským tréninkem. Všichni trenéři ovládají naší koncepci, mají požadované trenérské vzdělaní a také licenci, tím pádem poskytneme kvalitní službu jak brankáři – začátečníkovi tak i brankáři na vyšší, poloprofesionální, nebo profesionální úrovni.

V čem se naše brankářské kempy liší od konkurence

Naše akademie v rámci České republiky spolupracuje s krajskými a okresními fotbalovými svazy, amatérskými ale i profesionálními kluby a také i s profesionálními prvoligovými brankáři, kteří jsou patroni jak brankářských kempů, tak i naší brankářské akademie. Osobně se na těchto kempech i účastní. Kromě samotného tréninku se s vámi poděli také o jejich rady, typy a zkušenosti.  Na každém kempu budou probíhat i besedy s těmito brankáři, kde vám zodpoví na vaše otázky, dotazy a poví vám svůj příběh i to, co všechno museli udělat pro to, aby se stali profesionálními brankáři. Jelikož se budou tyto brankáři účastnit i tréninkových jednotek, nebude se jednat pouze o teorii, ale spoustu věcí uvidíte a sami si vyzkoušíte i v praxi.