Termín

TERMÍN UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK JE KE DNI 3.2.2022 (včetně)

Cena a platba

Celková cena za 8 TJ (2 měsíce) je 3200Kč. Platba bude rozdělena na 2 části, a to po 1600 Kč měsíčně.

Úhrady probíhají až na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme do e-mailu.

Popis ZIMNÍHO bloku

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá 60-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii a zaměření dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny budou rozděleny dle věku a kvality. Ve skupině bude maximálně 4-5 brankářů na jednoho trenéra.

Omezená kapacita

Vzhledem k vytíženosti ploch UMT máme k dispozici ve většině areálů pouze jednu tréninkovou jednotku. Omezený je také počet našich trenérů. Maximální počet brankářů na jednotlivých místech bude pouze 8. Berte na to, prosím, zřetel. Upřednostnění budou zájemci, kteří se přihlásí jako první.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlásit se lze nejpozději do 3.2.2023 včetně. V přihlášce si, prosíme, důkladně zkontrolujte zadaný e-mail, na který Vám bude obratem zasláno závazné potvrzení.

Věkové kategorie

Akademie je určena brankářům ve věkové kategorii U8-U19.

Další informace

Přihlásit se dá pouze na celý blok. V případě neúčasti si můžete trénink nahradit buď v jiný čas nebo na jiném místě. Přihlašujete se vždy na jedno konkrétní místo v daný den a čas, nikoliv na více míst v různých dnech a časech.

Peníze za neabsolvované tréninky Vám nebudou vráceny.