Právě si prohlížíte Podzimní blok 2022

Podzimní blok 2022

  • Rubriky příspěvkuNovinky

Podzimní blok bude v sezoně 2022/2023 probíhat ve Středočeském kraji a v Praze. Blok bude obsahovat 12 tréninkových jednotek. Na trénincích se objeví i profesionální prvoligoví brankáři, kteří jsou patrony naší akademie

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři abslovují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá vždy 60-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

PODZIMNÍ BLOK 2022

Termín

TERMÍN UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK JE KE DNI 8.9.2022 (včetně)

Cena a platba

Celková cena za 12 TJ (3 měsíce) je 4.800 Kč. Platba bude rozdělena na 3 části, a to po 1.600 Kč měsíčně. Úhrady probíhají až na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme do e-mailu.

Popis PODZIMNÍHO bloku

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá vždy 60-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny budou rozděleny dle věku a kvality. Ve skupině bude maximálně 5-6 brankářů na jednoho trenéra.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlásit se lze nejpozději do 8.9.2022 včetně. V přihlášce si, prosíme, důkladně zkontrolujte zadaný e-mail, na který Vám bude obratem zasláno závazné potvrzení.

Věkové kategorie

Akademie je určena brankářům ve věkové kategorii U8-U19.

Další informace

Přihlásit se dá pouze na celý blok. V případě neúčasti si můžete trénink nahradit buď v jiný čas nebo na jiném místě. Přihlašujete se vždy na jedno konkrétní místo v daný den a čas, nikoliv na více míst v různých dnech a časech.

Peníze za neabsolvované tréninky Vám nebudou vráceny.